Historie společnosti

AutoMotoCentrum Urbánek – jste s námi už 19let! Děkujeme.

Jak to celé začalo a jaké jsou naše plány do budoucna:

1995 - začínáme jako malá provozovna, společně s panem Josefem Schönem v Postřelmově u Šumperka, specializujeme se na prodej autobaterií a automobilových olejů.

1997 - stěhujeme se do větších prostor v Šumperku na ulici Lidickou, kde pokračujeme v prodeji autobaterií, olejů a maziv.

2001 - stěhujeme se opět do větších prostor, do areálu „staré mototechny" a rozšiřujeme se o služby autoservisu.

2002 - zahajujeme velkoobchodní prodej automobilových a průmyslových olejů a maziv a s tím spojený maloobchodní prodej stáčených olejů a provozních kapalin.

2003 - po koupi a rekonstrukci areálu na ulici Československé armády 21, získáváme stálou provozovnu, kde v průběhu roku otevíráme prodejnu náhradních dílů, autobaterií, olejů. Dále pak špičkově vybavený autoservis a velkoobchodní sklad olejů a maziv, včetně maloobchodního prodeje stáčených olejů a kapalin.

2006 - došlo k rozšíření o karosárnu a klempírnu.

2007 - stáváme se smluvním partnerem pojišťoven Kooperativa a Generali. Zahajujeme likvidaci pojistných událostí, včetně zajištění náhradních vozidel, po dobu opravy.

2009 - kupujeme areál na ulici 8.května. Po rozsáhlé rekonstrukci zde otevíráme plně vybavenou lakovnu s plochou stání  448 m2.

2011 - na likvidaci pojistných událostí, začínáme spolupracovat s Českou pojišťovnou a ČPP.

2012 - rozšiřujeme prodej autobaterií o baterie do solárních systémů, včetně výběru vhodných typů, pro konkrétní sestavy.

2013 - zahájili jsme prodej a servis malých motocyklů a skútrů.Ve spolupráci s VOŠ a SŠ automobilní v Zábřeze, jsme rozšířili náš tým o kvalitní posily a ukončili jsme rok, věnovaný personálním změnám, na strategických postech.

2014 - otevíráme motocentrum, specializující se na servis motocyklů všech značek a prodej jak starších, tak i nových motocyklů značek Yamaha, Suzuki, Gas Gas, Generic, Kentoya a dalších. Pokračujeme v zkvalitňování nabízených služeb, jak v prodeji náhradních dílů, tak v karosářských, lakýrnických a servisních specializovaných pracech.

O kvalitu a Vaši spokojenost se nyní stará 18 kvalifikovaných pracovníků.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Jiří Urbánek majitel

Fotogalerie

Rychlý kontakt

Jiří Urbánek
Čsl.armády 1323/21, Šumperk 787 01

TELEFONY VIZ KONTAKT

Otevírací doba:
PO - PÁ: 7:00 - 12.00, 12.45 - 15.30

 

Zásady zpracování osobních údajů


Úvod   |   Autoservis   |   
Pneuservis   |   Velkoobchod olejů a maziv   |   Kontakt